Produkt Roku 2023

Produkt Roku WP 2023 – poznaliśmy najlepsze produkty 2023 roku

Głosowanie w plebiscycie Produkt Roku WP 2023 dobiegło końca. Nasi czytelnicy wyłonił najlepsze produkty i usługi, które miały istotny wpływ na postęp w dziedzinie technologii oraz na ulepszenie życia codziennego. W niektórych kategoriach walka była wyjątkowo zacięta, ale nie obyło się też bez niespodzianek.

Tegoroczna edycja plebiscytu Produkt Roku WP łączyła tradycję dwóch innych konkursów technologicznych: Imperatorów WP oraz Produktu Roku benchmark.pl. Chcieliśmy poznać Wasze zdanie na temat najlepszych produktów i usług, które pojawiły się w minionym roku.

Na stronie plebiscytu mogliście głosować w 13 różnych kategoriach, które obejmowały szeroki zakres technologii użytkowych. Nominacje wybrali nasi eksperci, ale to Wasze głosy decydowały, które produkty zasługują na miano Produktu Roku 2023 WP w każdej z kategorii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Po dwóch tygodniach głosowania poznaliśmy zwycięzców. W niektórych kategoriach zwycięzca wydawał się oczywisty, ale w niektórych o wygranej decydowały pojedyncze głosy. Podział głosów w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:

AGD Roku

Telewizor Roku

Smartfon Roku

Inteligentny Zegarek Roku

Pojazd Elektryczny Roku

Laptop Roku

Gra Roku

Peryferia Roku

Aplikacja Roku

  • ChatGPT – 64%
  • SkyShowtime – 15%
  • Midjourney – 10%
  • E-Paragony 2.0 – 5%
  • Mój DHL – 3%
  • Pocztex Mobile – 2%

Podzespół Roku

Sprzęt Audio Roku

Wideorejestrator Roku

Innowacja Roku

W kategorii Produkt Roku zwycięzcę wybrało jury składające się z doświadczonych redaktorów i specjalistów branżowych. W tym przypadku nie było między nami jednomyślności, a dyskusja była mocno ożywiona. Ostatecznie jako zwycięzcę głównej kategorii wybraliśmy usługę DALL-E 3, którą z całą pewnością można nazwać przełomową i kształtującą trendy w branży technologicznej.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy. Już sama nominacja w naszym plebiscycie jest wielkim sukcesem, ale tytuł Produktu Roku WP można uznać jako prestiżową nagrodę.

Plebiscyt Produkt Roku WP 2023 wskazuje na trendy i upodobania naszych czytelników. Nie da się ukryć, że najlepsze produkty to często te najbardziej opłacalne – odznaczające się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Nie jest to jednak regułą. Bardzo często doceniamy dbałość o szczegóły, użyteczność sprzętu, ale też odpowiednią jakość produktu.

Plebiscyt pomógł wybrać najbardziej innowacyjne sprzęty. Z całą pewnością lubimy innowacje, jednak nie podążamy za nimi na oślep. Ważna jest użyteczność nowej technologii w naszym codziennym życiu.

Jak będzie wyglądać plebiscyt na Produkt Roku WP 2024? Na pewno znowu będzie bardzo gorąco. W pierwszych miesiącach bieżącego roku już pojawiło się kilka ciekawych produktów, które mają szansę podbić nasze serca. Czekamy na kolejne premiery. W kolejnym plebiscycie wspólnie wybierzemy najlepsze innowacje branży technologicznej w 2024 r. Już teraz zachęcamy do głosowania.